אחת העבירות הכי חמורות בספר החוקים הישראלי, בכל מה שקשור לדיני תעבורה, זו עבירת נהיגה בשכרות. מדובר בעבירה חמורה, שכן יש לה השפעה ומשמעות רחבה מאוד על חיי אדם. אדם שעולה על הכביש שיכור, יכול לגרום לתאונה ובכך להוביל למותם ופציעתם של נוסעים והולכי רגל. דבר המצריך את שירותיו של עורך דין תאונות דרכים.

נהג אשר חשוד בעבירה מסוג נהיגה בשכרות עלול למצוא את עצמו בבעיה קשה, שכן עבירה מסוג זה דינה שלילת רישיון והיא יכולה בתנאים מסוימים, בהתאם לחומרת המעשה, להוביל גם לידי כך ששלילת רישיון יהיה רק חלק אחד מהענישה. כעת השאלה הנשאלת היא, כיצד מתמודדים עם עבירה כזו. 

לשם כך, יש לשכור את שירותיו של עורך דין שמתמחה בדיני תעבורה, עודך דין שידע לייצג אותנו מול המשטרה או מול מערכת המשפט. עורך דין בנהיגה בשכרות יש לו תפקיד חשוב מאוד, לכן זה גם משמעותי שאנחנו נשכור את שירותיו של עורך דין מקצועי, מנוסה, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שיטפל בעניינו בצורה הכי טובה שיש. 

כיצד מוצאים עורך דין לעבירת נהיגה בשכרות

לשמחתנו הרבה, אנחנו יכולים למצוא מגוון עורכי דין שמתמחים בדיני תעבורה, עורכי דין שידעו להתמודד עם עבירות כגון נהיגה בשכרות. בין אם זה על ידי הפרכת הטענות של המשטרה והפרקליטות, למשל, על ידי הצגת הוכחות שהשימוש בכלים שעזרו למדוד את מצב השכרות, לא היו תקינים ואינם אמינים, ובין אם זה על ידי דרכים שונות למנוע מצב בו בכלל עומדים למשפט או כל דבר דומה. 

מנגד, אם זה לא יצליח, אזי שאותו עורך דין, ינסה כמובן להוביל למצב שהעונש שנקבל מבית המשפט יהיה נמוך, בין אם זו שלילה לתקופה קצרה, בין אם זה עונש על תנאי או כל עונש אחר שלא יפגע ביכולת שלנו להשתמש ברכב. זה אפשרי, אם מדובר בעבירה ראשונה ואם מדובר בעבירה לא קשה מדי, כלומר אם לא מדובר בכמויות אלכוהול מאוד גבוהות בדם. 

לסיכום, אם אנחנו מתמודדים עם בעיה מול המשטרה או הפרקליטות בהיבט זה, יהיה נכון לא לעמוד לבד אלא לקחת עורך דין שיעזור לנו בעניין.