רכישת קטנוע או אופנוע היא בהחלט אפשרות נהדרת, חסכונית ברכישה, בדלק ובזמן, בעיקר עבור מי שגר באיזור המרכז. נכון שיש אופנועים שמחירם מתקרב לזה של רכב, אולם ברוב המקרים תוכלו למצוא אופנוע מצוין לנסיעות ארוכות, במחירי מציאה, ולחסוך המון כסף.

במציאות בה רכישת רכב בטרייד אין או בליסינג היא אחת מהפופולאריות ביותר, חייבת להישאל השאלה, מה לגבי טרייד אין לקטנועים ואופנועים? בואו נסקור את היתרונות של טרייד אין לקטנועים, אופנועים ורכבים, ואת אפשרויות המימון לטרייד אין הזה.

יתרונות בטרייד אין 

מבחר גדול ומגוון – אחד היתרונות הבולטים במסלול הטרייד אין, הוא במגוון הגדול שעומד לרשותכם. מגוון רחב ועשיר יכול לאפשר לכם לבחור מבין כמה וכמה דגמים, את מה שהכי מתאים לכם. הבחירה נעשית באופן שלם יותר, לא מתוך "זה מה יש" אלא מתוך שפע רב ממנו אתם בוחרים.

איכות ורמה גבוהה – שום סוכנות לא תרשה לעצמה למכור קטנוע או אופנוע ברמה נמוכה, זה משפיע על התדמית שלה ועל המוניטין שלה. אז אם אתם מחפשים טרייד אין לקטנועים ואופנועים ברכישה מסוכנות, תוכלו להיות רגועים שרוב הסיכויים הם שמצב כלי הרכב תקין ויציב.

התאמה אישית – רכישה בטרייד אין מאפשרת לכם להציג את מה שחשוב לכם, את התקציב שלכם, ולתת לסוכנות למצוא את הפתרון הטוב ביותר בשבילכם. זה יכול לחסוך זמן, כסף, ובעיקר כאב ראש של עשרות טלפונים, לא משנה אם מדובר בטרייד אין של אופנועים, קטנועים או רכבים.

אפשרויות המימון לטרייד אין

אם אתם מתעניינים באפשרויות מימון בטרייד אין לאופנוע, קטנוע או רכב, האפשרויות הבאות בעיקר רלוונטיות במקרה הזה:

תשלום בכרטיס אשראי בתשלומים – ניתן לחלק את הרכישה לתשלומים, מרבית הסוכנויות מאפשרות לחלק ל-36 תשלומים, מה שמאוד מקל על גובה התשלום החודשי. חשוב לציין שבמקרה הזה יש ריבית שיש לקחת בחשבון.

תשלום בצ'קים – למי שאין כרטיס אשראי, ניתן לשלם בצ'קים עד 24 תשלומים, בתוספת ריבית. זה לא מקובל בכל הסוכנויות ויש לוודא שהאפשרות הזו רלוונטית.

מימון חוץ בנקאי – ניתן לקחת הלוואה מגוף חוץ בנקאי שיממן את הרכישה ב-100%, ואתם מחזירים את הכסף בתשלומים מוסכמים. 

מה שחשוב לקחת בחשבון במידה ואתם שוקלים אפשרויות מימון לטרייד אין, הוא לבדוק ולוודא במאת האחוזים, שביכולתם לשלם באופן קבוע, על בסיס חודשי, את ההלוואה שלקחתם לרכישת כלי הרכב שלכם. תתחדשו!!

אז אם אתם בשלב מתקדם בלימוד הנהיגה לאופנוע או קטנוע ואתם מחפשים לקנות הדו גלגלי הראשון שלכם, או שכבר הוצאתם ואתם רוצים להשתדרג בכלי טוב יותר אנחנו ממליצים לכם קודם לבדוק את האפשרות לטרייד אין, לפני שתמהרו לרכוש אופנוע חדש או יד שנייה.