מוזמנים להחליף את הרכב הישן בחדש

רכבי יוקרה מאפשרים לכם לנסוע בצורה נעימה ורגועה בכבישי הארץ ואינם מיועדים כבר לעשירים בלבד אלא באמצעות טרייד אין ניתן ליהנות מרכישה משתלמת. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט חברות המציעות עסקאות טרייד אין של רכבי יוקרה בתנאים נוחים- משמעות הדבר היא כי באמצעות העסקה ניתן להפוך לבעלים של רכב יוקרה תוך מספר שעות ולהתקדם לחווית נהיגה משמעותית יותר.

בשנים האחרונות ניתן לראות כי צי רכבי היוקרה בישראל הולך ומתרחב מדי שנה וכתוצאה מכך ניתן ליהנות מאפשרויות רבות של רכישת רכב יוקרה.  בהשוואה לרכבים אחרים, רכב יוקרה מאפשר לכם ליהנות  מרמת אבזור נוחה, מערכות בטיחות מתקדמות ועיצוב יוקרתי. תכנון רכבי יוקרה נעשה מתוך מחשבה על חווית השימוש של ציבור הנהגים ולכן התוצאה בהתאם חווית נהיגה שונה המאפשרת לציבור הנהגים ליהנות הנאה מלאה.

מי הוא ציבור הרוכשים של מכוניות היוקרה?

בשל העלייה במכוניות היוקרה בשנים האחרונות, ניתן לראות גם עלייה ברכבי יוקרה יד שנייה. כתוצאה מכך, אנשים אשר רק היו יכולים לדמיין את עצמם נוסעים ברכב יוקרה יכולים היום לרכוש רכב יוקרה באמצעות טרייד אין. כתוצאה מכך ניתן לראות כיום בישראל סוכניות רכב אשר תחום ההתמחות שלהם כולל מכירת רכבי יוקרה יד שנייה מבעלים קודמים.  אין ספק כי בהשוואה לשנים הקודמות ניתן לראות עלייה משמעותית בענף הטרייד אין.

ענף הטרייד אין של רכבי היוקרה מיועד לאותו ציבור המעוניין לבצע את המעבר מרכישת רכב רגיל לרכישת רכב יוקרתי ובעל מערכות מתקדמות המאפשר נסיעה שקטה ואיכותית יותר.  בביצוע עסקת טרייד אין קיימת חשיבות עליונה לבחון האם סוכנות הרכב מחזיקה בתו איכות לסוחרי רכב המוענק על ידי לשכת המסחר.

יתרה מזאת, כדאי לערוך השוואה מקיפה בין הסוכנויות השונות במטרה לבחון את ההיצע של כלי הרכב היוקרתיים וכמו כן לצורך השוואת מחירים ותנאי העסקה בין מספר סוכנויות.

 היתרונות של יבוא רכב אישי יוקרתי

לצד ענף הטרייד אין הולך ומתפתח כיום ענף יבוא רכב אישי . משמעות הדבר הוא כי ניתן לייבא כיום מכוניות יוקרה לארץ מדגמים שונים כמו מרצדס, רובר או פורשה ולשדרג את איכות החיים.  מדובר לא רק בשדרוג רמת החיים אלא גם בחסכון כספי- קיים חסכון משמעותי של דמי התיווך הנגבים בעת הרכישה של רכב חדש באמצעות יבואן רשמי.

אותם רכבים מגיעים עם תוספות שונות וכתוצאה מכך אין צורך לשלם על התוספות המיוחדות וליהנות מחווית נהיגה ייחודית הכוללת תוספות מיוחדות כמו למשל פנסים מתקפלים או בקרת שיוט חכמה. יתרון נוסף של ייבוא רכבי יוקרה באופן אישי הוא אפשרות ליהנות מרכב ייחודי אשר לא מייבאים לארץ, אך יש לציין כי יהיה עליכם לעמוד בתקנות של משרד התחבורה.